
Uitgever: konami · Releasedatum: 2019-04-18
De laagste vermelde prijs voor een key voor Anniversary Collection Arcade Classics die in België te activeren is, is € 6,35 bij HRK Game (Steam, GLOBAL-key). Dat is 68% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 19,99 bij IndieGala. Gecontroleerd op .
KONAMI viert zijn 50-jarig jubileum met dit eerste deel van de Anniversary Collection-serie, vol tijdloze klassiekers! Deze collectie bevat 8 arcademeesterwerken uit de jaren 80, van Nemesis tot Haunted Castle. Beleef deze KONAMI-klassiekers in al hun retro-glorie, nu verbeterd met moderne functies. _______________________ ・Nieuwe functies Voor het eerst ondersteunen deze klassieke titels opslaan halverwege het spel, moeilijkheidsniveaus en weergaveopties, wat een frisse ervaring biedt aan oude fans en nieuwe spelers aanmoedigt om ermee te beginnen. ・Bonusboek Bevat ook een bonus-eBook vol nieuwe informatie over de titels, waaronder interviews met het ontwikkelteam, achter-de-schermen-inzichten en schetsen en ontwerpdocumenten die nog nooit aan het publiek zijn getoond! ・Lijst: Scramble TwinBee Nemesis (ook bekend als Gradius) Salamander (ook bekend als Life Force) Typhoon (ook bekend als A-Jax) Haunted Castle Vulcan Venture (ook bekend als Gradius II) Thunder Cross Let op: aankopen gedaan in Japan zijn voor de Japanse versie. Aankopen gedaan in andere regio's buiten Japan zijn voor de Engelse versie. De Japanse versie bevat het volgende: 悪魔城ドラキュラ A-JAX グラディウス グラディウスII GOFERの野望 沙羅曼蛇 サンダークロス スクランブル ツインビー Bonus Book(日本語) De Engelse versie bevat het volgende: HAUNTED CASTLE TYPHOON NEMESIS VULCAN VENTURE LIFE FORCE THUNDER CROSS Scramble TwinBee Bonus Book(English)
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 6,35, 68% minder dan de € 19,99 die IndieGala vraagt.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor Anniversary Collection Arcade Classics zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 3,13. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 6,35.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.