
Uitgever: Eastasiasoft Limited · Releasedatum: 2022-06-22
De goedkoopste key voor Drunken Fist 2: Zombie Hangover die in België te activeren is, kost € 2,19 bij Instant Gaming (Steam, GLOBAL-key). Dat is 66% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 6,59 bij Steam. Gecontroleerd op .
Drunken Fist 2: Zombie Hangover barst van het bloed, ingewanden en afgerukte ledematen in een luchtige stijl met weinig polygonen. Het is survival horror met een eigen draai, met beat-em-up-actie die gebruikmaakt van physics en ragdoll-animaties die een sobere speler nooit serieus zou kunnen nemen.
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 2,19, 66% minder dan de € 6,59 die Steam vraagt.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen zagen was € 2,19. Het goedkoopste aanbod vandaag is € 2,19.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.
Steam: 6 recensies