
Uitgever: Oro Interactive · Releasedatum: 2025-09-18
De goedkoopste key voor Easy Delivery Co. die in België te activeren is, kost € 3,11 bij Gamivo (Steam, GLOBAL-key). Dat is 76% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 9,09 bij GOG. Gecontroleerd op .
Easy Delivery Co. is een ontspannen rijgame, met absoluut geen geheimen. Je bent aangenomen als bezorger in een ooit levendig schilderachtig bergdorp dat nu wordt geteisterd door onvriendelijk weer. Maak leveringen en ontdek het verhaal van de totaal niet mysterieuze inwoners van het dorp, terwijl je ver onder het minimumloon verdient. Ophalen Rijden Leveren Dromen van Ontsnappen Kenmerken Verdien je brood door pakketten te bezorgen met je kei truck Geniet van het sfeervolle landschap of scheur erdoorheen (verkeersveiligheid niet vereist) Koop belachelijk dure brandstof en leer de locals kennen Eenvoudige besturing en retro graphics Luister naar coole beats tijdens het rijden Helemaal niets vreemds aan de hand, geen lore, helemaal niets, dat beloven we
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 3,11, 65% minder dan de € 9,09 die GOG vraagt.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen zagen was € 2,89. Het goedkoopste aanbod vandaag is € 3,11.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Niet allemaal. Keys die voor een andere regio worden verkocht (LATAM) werken mogelijk niet op een account dat in België is geregistreerd; dat geldt voor 1 van de 14 aanbiedingen hier. De goedkoopste key hierboven werkt wel.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.
Steam: Extreem positief (95%) · 9.817 recensies