
Uitgever: Railsimulator.com Limited · Releasedatum: 2018-09-18
De goedkoopste key voor Fishing Sim World: Pro Tour die in België te activeren is, kost € 3,99 bij Steam (Steam, GLOBAL-key). Dat is 80% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Gecontroleerd op .
Fishing Sim World: Pro Tour biedt een authentieke carrièremodus waarin je jezelf opwerkt tot een elite visser die het opneemt tegen meer dan 100 van de beste vissers ter wereld in de disciplines Baars, Karper en Roofvis. Ontgrendel sponsor mogelijkheden, verdien carrière-inkomsten en vergroot je volgers op sociale media terwijl je verder komt. SPEEL OP JOUW MANIER In de aangepaste multiplayer kun je de regels zelf bepalen terwijl je het online tegen je vrienden opneemt. Kies uit verschillende opties zoals het aantal rondes, de lengte van de wedstrijd, de te vangen soorten, de locatie, weersomstandigheden, enzovoort. Neem deel aan online toernooien die de Dovetail Fishing League vormen en probeer de felbegeerde titel ‘Vissers van de Maand’ te veroveren, samen met geweldige beloningen. SPEEL TEGEN DE BESTEN Naast meer dan 100 van de beste vissers ter wereld, wordt Fishing Sim World: Pro Tour volledig ondersteund door Scott Martin, de meest succesvolle FLW Tour baarsvisser aller tijden en de presentator van de Scott Martin Challenge op Discovery Channel, en Ali Hamidi, toonaangevende Korda-visser en uitvoerend producent en presentator van ITV’s Monster Carp en The Big Fish Off. GELUK HEEFT ER NIETS MEE TE MAKEN Je hebt al je vaardigheden en tactieken nodig om de variëteit van de 10 locaties meester te worden. Gebruik de sonar en GPS van je boot op de Baars-toerbestemmingen, Lake Guntersville en Lake Travis, of stalk vanaf de oevers op de beroemde karpervijvers Gigantica en Manor Farm bij Linear Fisheries. Er zijn honderden uitrustingsstukken om uit te kiezen, van meer dan 50 gelicentieerde partners waaronder 13 Fishing, Evinrude, Booyah, Korda en RidgeMonkey. Je hebt het allemaal nodig wanneer je de 29 verschillende vissoorten wilt vangen, zoals varianten van Baars en Karper, Bruine en Regenboogforel, Wels Catfish en Channel Catfish, elk met hun eigen visgedragssystemen en beïnvloed door factoren zoals weersomstandigheden en tijd van de dag.
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Nee. Steam verkoopt het voor € 3,99, de laagste prijs die we in België bijhouden.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen zagen was € 3,08. Het goedkoopste aanbod vandaag is € 3,44.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Niet allemaal. Keys die voor een andere regio worden verkocht (LATAM) werken mogelijk niet op een account dat in België is geregistreerd; dat geldt voor 1 van de 10 aanbiedingen hier. De goedkoopste key hierboven werkt wel.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.
Steam: Zeer positief (80%) · 952 recensies