Half-Life 2

Cover van Half-Life 2

Uitgever: Valve · Serie: Half-Life · Releasedatum: 2004-11-16

Waar is Half-Life 2 het goedkoopst in België?

De laagste vermelde prijs voor een key voor Half-Life 2 die in België te activeren is, is € 5,99 bij Kinguin (Steam, GLOBAL-key). Dat is 64% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 9,69 bij Steam. Gecontroleerd op .

Gordon Freeman ontwaakt uit een statische toestand in de bezette metropool City 17. Samen met Alyx Vance voert hij een wanhopige mensenopstand aan. Beleef deze baanbrekende firstshooter boordevol immersieve werelden, grensverleggende gamephysics en adembenemende vechtscènes.

Prijzen van Half-Life 2

Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.

Vragen over Half-Life 2

Is een Half-Life 2-key goedkoper dan kopen bij Steam?

Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 5,99, 38% minder dan de € 9,69 die Steam vraagt.

Wat is de laagste prijs van Half-Life 2 in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor Half-Life 2 zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 2,39. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 5,99.

Zijn deze prijzen van Half-Life 2 inclusief kosten?

Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.

Werkt elke key voor Half-Life 2 in België?

Niet allemaal. Keys die voor een andere regio worden verkocht (ASIA, LATAM) werken mogelijk niet op een account dat in België is geregistreerd; dat geldt voor 2 van de 7 aanbiedingen hier. De goedkoopste key hierboven werkt wel.

Is het veilig om een goedkope Half-Life 2-key te kopen?

Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.

Recensies van Half-Life 2

getcheapgames: Nog geen recensies.

Steam: Extreem positief (97%) · 204.645 recensies

Metacritic: 96 · Recensies lezen