
Uitgever: Electronic Arts · Releasedatum: 2021-03-26
De laagste vermelde prijs voor een key voor It Takes Two die in België te activeren is, is € 9,72 bij Eneba (Xbox, EUROPE-key). Dat is 87% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 39,99 bij Steam. Gecontroleerd op .
Speel als het ruziënde stel Cody en May, twee mensen die veranderd zijn in poppen door een toverspreuk. Ze zitten samen gevangen in een fantastische, onvoorspelbare wereld en worden met tegenzin uitgedaagd om hun afbrokkelende relatie te redden. Leer unieke en samenhangende personagevaardigheden in elk nieuw level. Help elkaar bij het overwinnen van talloze onverwachte obstakels en hilarische momenten. Duik in een ontroerend en hilarisch verhaal, waarin verhaallijn en gameplay met elkaar verweven zijn in een unieke, metaforische ervaring. HOOFDKENMERKEN Pure co-op-perfectie Nodig een vriend uit om gratis te spelen met de Friend's Pass** en beleef een spannend avontuur dat speciaal gemaakt is voor twee personen. Speel offline of online co-op met gedeeld scherm en ga de steeds veranderende uitdagingen aan, waarbij samenwerken de enige manier is om vooruit te komen. Vrolijke, onverwachte gameplay Van losgeslagen stofzuigers tot charmante liefdesgoeroes - met It Takes Two weet je nooit waar je aan toe bent. Beleef een metaforische samensmelting van gameplay en verhaal, vol unieke uitdagingen en nieuwe vaardigheden in elk level, die de grenzen verlegt van interactieve verhalen. Een tijdloos verhaal van relaties Ontdek een ontroerend en oprecht verhaal over de uitdagingen van relaties. Help Cody en May om hun onenigheden te overwinnen. Maak kennis met allerlei vreemde en aandoenlijke personages. Bundel je krachten en ga op een avontuur dat je zult koesteren – samen! Nieuwe manieren om samen te spelen Nodig een vriend uit om gratis mee op avontuur te gaan met de Friend's Pass, zelfs als die de game niet bezit. Speel samen op verschillende platforms of gebruik GameShare om contact te leggen met Nintendo Switch™-spelers.
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 9,72, 75% minder dan de € 39,99 die Steam vraagt.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor It Takes Two zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 9,23. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 9,72.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Niet allemaal. Keys die voor een andere regio worden verkocht (ARGENTINA, ASIA, BRAZIL, CANADA, INDIA, LATAM, ROW, TURKEY, UNITED KINGDOM, UNITED STATES) werken mogelijk niet op een account dat in België is geregistreerd; dat geldt voor 34 van de 76 aanbiedingen hier. De goedkoopste key hierboven werkt wel.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.
Steam: Extreem positief (95%) · 220.935 recensies
Metacritic: 89 · Recensies lezen