My Hotel Simulator

Cover van My Hotel Simulator

Uitgever: GAMES INCUBATOR SA · Releasedatum: 2025-11-07

Waar is My Hotel Simulator het goedkoopst in België?

De laagste vermelde prijs voor een key voor My Hotel Simulator die in België te activeren is, is € 2,23 bij Kinguin (Steam, GLOBAL-key). Dat is 55% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 4,99 bij JoyBuggy. Gecontroleerd op .

Kamers inrichten en decoreren Creëer unieke kamers die voldoen aan de verwachtingen van elke gast. Kies uit een breed scala aan meubels, decoraties en stijlen - van modern tot klassiek en thematisch. Jouw creativiteit bepaalt het unieke karakter en de hoge gastbeoordelingen van het hotel. Run een mini-gastenwinkel Breid je diensten uit door een winkel te creëren met snacks, souvenirs en dagelijkse artikelen. Beheer de inventaris, stel prijzen vast en zorg voor orde, zodat gasten zich op hun gemak voelen en graag profiteren van extra aanbiedingen. Schoonmaak en comfort op het hoogste niveau Regelmatige schoonmaak van kamers en gemeenschappelijke ruimtes is essentieel voor gasttevredenheid. Zorg voor netheid en sla essentiële benodigdheden in om gasten zich thuis te laten voelen - dit is de basis voor goede recensies en herhaalboekingen. Hoteluitbreiding en Prestige Investeer in verbeteringen en breid uw hotel uit met nieuwe kamers, aantrekkelijke voorzieningen zoals een spa of fitnessruimte, en unieke extra's. Vergroot uw reputatie en omzet door de perfecte plek te creëren voor uw droomvakantie.

Prijzen van My Hotel Simulator

Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.

Vragen over My Hotel Simulator

Is een My Hotel Simulator-key goedkoper dan kopen bij JoyBuggy?

Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 2,23, 55% minder dan de € 4,99 die JoyBuggy vraagt.

Wat is de laagste prijs van My Hotel Simulator in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor My Hotel Simulator zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 2,23. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 2,23.

Zijn deze prijzen van My Hotel Simulator inclusief kosten?

Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.

Is het veilig om een goedkope My Hotel Simulator-key te kopen?

Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.

Recensies van My Hotel Simulator

getcheapgames: Nog geen recensies.

Steam: Gemengd (45%) · 53 recensies