PC Building Simulator: Razer Workshop

Cover van PC Building Simulator: Razer Workshop

Uitgever: The Irregular Corporation Limited · Releasedatum: 2019-04-29

Waar is PC Building Simulator: Razer Workshop het goedkoopst in België?

De laagste vermelde prijs voor een key voor PC Building Simulator: Razer Workshop die in België te activeren is, is € 3,22 bij K4G (Steam, GLOBAL-key). Dat is 46% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 4,99 bij JoyBuggy. Gecontroleerd op .

Ontworpen in samenwerking met Razer, is deze nieuwe werkplaats voor PC Building Simulator een geweldige alternatieve werkplek voor elke Razer-fan. Eenmaal aangeschaft, kunnen spelers deze werkplaats gebruiken in zowel de Carrière- als Vrije Bouw-modus van het spel en kunnen ze tussen de beschikbare werkplaatsen wisselen wanneer ze zin hebben in een andere omgeving.

Prijzen van PC Building Simulator: Razer Workshop

Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.

Vragen over PC Building Simulator: Razer Workshop

Is een PC Building Simulator: Razer Workshop-key goedkoper dan kopen bij JoyBuggy?

Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 3,22, 35% minder dan de € 4,99 die JoyBuggy vraagt.

Wat is de laagste prijs van PC Building Simulator: Razer Workshop in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor PC Building Simulator: Razer Workshop zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 3,15. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 3,22.

Zijn deze prijzen van PC Building Simulator: Razer Workshop inclusief kosten?

Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.

Werkt elke key voor PC Building Simulator: Razer Workshop in België?

Niet allemaal. Keys die voor een andere regio worden verkocht (UNITED STATES) werken mogelijk niet op een account dat in België is geregistreerd; dat geldt voor 1 van de 15 aanbiedingen hier. De goedkoopste key hierboven werkt wel.

Is het veilig om een goedkope PC Building Simulator: Razer Workshop-key te kopen?

Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.

Recensies van PC Building Simulator: Razer Workshop

getcheapgames: Nog geen recensies.

Steam: Gemengd (67%) · 119 recensies