Rain World: Downpour

Cover van Rain World: Downpour

Uitgever: Akupara Games · Serie: Rain World · Releasedatum: 2023-01-19

Waar is Rain World: Downpour het goedkoopst in België?

De laagste vermelde prijs voor een key voor Rain World: Downpour die in België te activeren is, is € 3,17 bij Kinguin (Steam, EUROPE-key). Dat is 78% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 8,69 bij PlayStation Store. Gecontroleerd op .

Feature List: - Nieuwe Gronden om te Verkennen - Met tien uitgestrekte regio's verspreid over duizenden nieuwe kaarten, omgevingen en weersomstandigheden om te overleven en te ontdekken - Vijf Extra Personages - Elk met unieke vaardigheden, skillsets, speelstijlen en verhalen - Uitdagingmodus - Test je overlevingsvaardigheden in meerdere vooraf gebouwde arena-scenario's, waarbij je je aanpast aan elke kamer naarmate de moeilijkheidsgraad toeneemt - Safari-modus - Observeer een ecosysteem dat zich ontvouwt! Bezoek gebieden die je eerder veilig hebt verkend door de ogen van een waarnemer - bestuur en speel als andere wezens in het spel om de scène te beïnvloeden. OVER DEZE INHOUD Rain World: Downpour is een DLC-uitbreiding van Rain World. Neem de controle over vijf nieuwe personages met nieuwe vaardigheden in deze uitgestrekte, herdefinieerde wereld. Slugcats hebben zich aangepast aan de barre omstandigheden naast geëvolueerde roofdieren! Overleef nieuwe omgevingsomstandigheden, gevaren en verken onbekend terrein. Keer terug naar de onwrikbare wildernis in Downpour, waar je nieuwe, ruige landen verkent en nieuwe roofdieren overleeft. Na verloop van tijd is de slugcat geëvolueerd. Met vijf varianten van de soort - maak gebruik van de verschillende vaardigheden die ze bezitten en ontdek hun eigen persoonlijke verhalen. Personages: De Rivulet springt hoger en rent sneller dan andere slugcats, maar heeft minder tijd tussen de dodelijke regenbuien om voedsel te verzamelen, door de verschillende regio's te reizen en onderdak te vinden. De Gourmand houdt van een goede maaltijd en kan heerlijke gerechten of nuttige tools voor zichzelf maken met de juiste materialen, maar zijn grote formaat maakt hem langzamer en minder wendbaar. De Artificer is een explosievenexpert en kan stenen omzetten in granaten en speren in explosieve speren, maar dit kost voedsel, waardoor ze het risico lopen honger te lijden. De Spearmaster laat botte speren uit zijn staart groeien, waardoor hij altijd toegang heeft tot wapens, maar zonder mond kan hij de gemakkelijk te plukken danglefruit en batflies niet eten. De Saint kan door de lucht slingeren en over gevaren heen springen met zijn lange, lange tong, maar houdt vast aan zijn pacifistische ideologie door speren te vermijden. De uitbreiding bevat optionele extra mechanische toevoegingen die een nieuwe draai aan de Rain World-ervaring geven – tutorial hints, alternatieve route-opties, een nieuw kaartsysteem, handige verzameltracker voor het voltooien van het verhaal, en nog veel meer.

Prijzen van Rain World: Downpour

Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.

Vragen over Rain World: Downpour

Is een Rain World: Downpour-key goedkoper dan kopen bij PlayStation Store?

Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 3,17, 63% minder dan de € 8,69 die PlayStation Store vraagt.

Wat is de laagste prijs van Rain World: Downpour in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor Rain World: Downpour zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 2,86. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 3,17.

Zijn deze prijzen van Rain World: Downpour inclusief kosten?

Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.

Werkt elke key voor Rain World: Downpour in België?

Niet allemaal. Keys die voor een andere regio worden verkocht (LATAM, UNITED STATES) werken mogelijk niet op een account dat in België is geregistreerd; dat geldt voor 3 van de 29 aanbiedingen hier. De goedkoopste key hierboven werkt wel.

Is het veilig om een goedkope Rain World: Downpour-key te kopen?

Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.

Recensies van Rain World: Downpour

getcheapgames: Nog geen recensies.

Steam: Zeer positief (94%) · 2.346 recensies