Something Ate My Alien

Cover van Something Ate My Alien

Uitgever: Rokabium Games · Releasedatum: 2020-06-18

Waar is Something Ate My Alien het goedkoopst in België?

De laagste vermelde prijs voor een key voor Something Ate My Alien die in België te activeren is, is € 7,00 bij Kinguin (Steam, GLOBAL-key). Dat is 53% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 14,99 bij Steam. Gecontroleerd op .

SAMA is een met de hand getekend avontuur vol graaf- en puzzelelementen, waarin je de rol aanneemt van een mijnschip en de kleine alien-bolletjes van de bemanning die door een piratenschip zijn gekaapt. Je aliens moeten zich een weg graven, vechten en puzzelen door de ondergrondse werelden om het losgeld te betalen. Lukt het jou?

Prijzen van Something Ate My Alien

Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.

Vragen over Something Ate My Alien

Is een Something Ate My Alien-key goedkoper dan kopen bij Steam?

Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 7,00, 53% minder dan de € 14,99 die Steam vraagt.

Wat is de laagste prijs van Something Ate My Alien in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor Something Ate My Alien zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 7,00. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 7,00.

Zijn deze prijzen van Something Ate My Alien inclusief kosten?

Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.

Is het veilig om een goedkope Something Ate My Alien-key te kopen?

Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.

Recensies van Something Ate My Alien

getcheapgames: Nog geen recensies.

Steam: Positief (87%) · 40 recensies