
Uitgever: SEGA · Serie: Sonic the Hedgehog
De laagste vermelde prijs voor een key voor Sonic 3 & Knuckles die in België te activeren is, is € 21,98 bij Gamivo (Steam, GLOBAL-key). Dat is 63% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Gecontroleerd op .
De Death Egg van Dr. Eggman (alias Dr. Robotnik) werd weer opgeblazen door Sonic. Het landde op de top van een vulkaan op de Floating Island. Dr. Eggman is nog steeds op vrije voeten en Sonic kan hem niet toelaten om de Master Emerald te pakken te krijgen en de Death Egg te repareren. Sonic moet ook Knuckles van zich af zien te schudden maar Knuckles heeft ook problemen. Knuckles is de bewaker van de Floating Island en alle Emeralds, dus moet hij zijn taak ook doen om het eiland veilig te houden. Maar als zij elkaar bezig houden, wie gaat er dan Dr. Eggman tegenhouden?
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor Sonic 3 & Knuckles zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 21,98. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 21,98.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.
Steam: Positief (90%) · 42 recensies