
Uitgever: GrabTheGames · Serie: Space Pilgrim · Releasedatum: 2016-03-04
De goedkoopste key voor Space Pilgrim Episode IV: Sol die in België te activeren is, kost € 0,24 bij Gamivo (Steam, GLOBAL-key). Dat is 87% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 0,99 bij IndieGala. Gecontroleerd op .
ABOUT THIS GAME Opgesloten in de meest beveiligde gevangenis van het sterrenstelsel, met weinig hoop op ontsnapping, staat Gail Pilgrim voor de moeilijkste beproevingen van haar leven. Haar enige hoop ligt in het vertrouwen op degenen die ze als vrienden is gaan beschouwen. Oude vijanden keren terug en verborgen waarheden komen aan het licht in dit laatste deel van de epische Space Pilgrim-saga. • Ervaar het laatste hoofdstuk van deze meeslepende ruimte-saga. Verken verschillende nieuwe locaties, ontmoet veel nieuwe personages (en ook enkele oude, vertrouwde) en sluit het spannende verhaal af. • Voor het eerst in deze serie kun je belangrijke beslissingen nemen die de levens van Gail Pilgrim en haar bemanning zullen beïnvloeden. • Tijdens de vier afleveringen in deze saga reis je naar ruimtebases, kolonies, steden en eilanden in een meeslepende en complexe futuristische universum, interacteer je met tientallen unieke personages en geniet je van meer dan 10 uur gameplay (Let op: deze aankoop is alleen voor aflevering vier). • Ondersteuning voor muis, toetsenbord en controller
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 0,24, 75% minder dan de € 0,99 die IndieGala vraagt.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen zagen was € 0,24. Het goedkoopste aanbod vandaag is € 0,24.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.
Steam: Zeer positief (90%) · 361 recensies