
Uitgever: DarkBasicSoftwareLimited
De laagste vermelde prijs voor een key voor The Game Creators - Mega Makers Pack die in België te activeren is, is € 25,43 bij G2A (Steam, GLOBAL-key). Dat is 90% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 130,80 bij Steam. Gecontroleerd op .
Bevat GameGuru - Mega Pack 1, GameGuru - Mega Pack 2, GameGuru - Mega Pack 3, GameGuru - Buildings Pack, GameGuru - Fantasy Pack, GameGuru - Sci-Fi Mission to Mars Pack, GameGuru - Construction Site Pack, GameGuru - Antiques In The Attic Pack en GameGuru - Military Pack.
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 25,43, 80% minder dan de € 130,80 die Steam vraagt.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor The Game Creators - Mega Makers Pack zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 25,11. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 25,43.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.