Warhammer 40,000: Boltgun 2

A(z) Warhammer 40,000: Boltgun 2 borítóképe

Megjelenés: 2026-10-14

Hol a legolcsóbb a(z) Warhammer 40,000: Boltgun 2 Magyarországon?

A(z) Warhammer 40,000: Boltgun 2 legolcsóbb, Magyarországon aktiválható kulcsa 17,49 € a(z) Instant Gaming boltban (Steam, EUROPE & US & CANADA kulcs). Ez 30%-kal kevesebb, mint az általunk követett legdrágább ajánlat. Összehasonlításképp: 24,99 € a(z) Steam oldalán. Ellenőrizve: .

Obliterate heretics in the name of the Emperor in Warhammer 40,000: Boltgun 2! Play as Ultramarine Malum Caedo or Sister of Battle Nyra Veyrath in this sequel to retro FPS Warhammer 40,000: Boltgun with MORE enemies, MORE weapons, and NEW ways to purge!

A(z) Warhammer 40,000: Boltgun 2 árai

Az árak legutóbbi ellenőrzése: . Mindegyik a bolt által feltüntetett ár; a piacterek a pénztárnál szolgáltatási díjat számolnak fel.

Kérdések a(z) Warhammer 40,000: Boltgun 2 játékról

Olcsóbb egy Warhammer 40,000: Boltgun 2 kulcs, mint a(z) Steam oldalán megvenni?

Igen. A legolcsóbb kulcs, amely Magyarországon aktiválható, 17,49 €, 30%-kal kevesebb, mint a(z) Steam által kért 24,99 €.

Tartalmazzák ezek a(z) Warhammer 40,000: Boltgun 2 árak a díjakat?

Nem mindig. A saját kulcsaikat áruló boltok, például a Steam és a GOG, nem számolnak fel szolgáltatási díjat, bár az Egyesült Államokban és Kanadában a pénztárnál hozzáadódik a forgalmi adó. A piacterek a pénztárnál szolgáltatási díjat számolnak fel, és egyes fizetési módok a sajátjukat is hozzáadják, így piactéren a pénztári végösszeg magasabb lesz az itt feltüntetett árnál.

Minden Warhammer 40,000: Boltgun 2 kulcs működik Magyarországon?

Nem mind. A másik régióra (LATAM, ROW) értékesített kulcsok nem feltétlenül aktiválhatók egy Magyarországon regisztrált fiókon; ez itt 5 ajánlatból 2 esetében áll fenn. A fent említett legolcsóbb kulcs működik.

Biztonságos olcsó Warhammer 40,000: Boltgun 2 kulcsot venni?

A hivatalos boltok a saját kulcsaikat árulják. A piacterek és külső eladók más eladók kulcsait árulják: vásárlás előtt ellenőrizd az eladót és a kulcs régióját, és a bolt saját pénztárán keresztül fizess.

Warhammer 40,000: Boltgun 2: értékelések

getcheapgames: Még nincs értékelés.

Steam: Nagyon pozitív (94%) · 584 értékelés