Warhammer 40,000: Boltgun 2

Omslagsbilde for Warhammer 40,000: Boltgun 2

Utgivelsesdato: 2026-10-14

Hvor er Warhammer 40,000: Boltgun 2 billigst i Norge?

Den billigste nøkkelen til Warhammer 40,000: Boltgun 2 som kan aktiveres i Norge, koster 259,54 kr hos Kinguin (Xbox, EUROPE-nøkkel). Det er 13% mindre enn det dyreste tilbudet vi følger. Til sammenligning: 300,00 kr hos Steam. Sjekket .

Tilintetgjør kjettere i keiserens navn i Warhammer 40,000: Boltgun 2! Spill som Ultramarine Malum Caedo eller Sister of Battle Nyra Veyrath i denne oppfølgeren til retro-FPS-spillet Warhammer 40,000: Boltgun med FLERE fiender, FLERE våpen og NYE måter å kjempe på!

Priser på Warhammer 40,000: Boltgun 2

Prisene ble sist sjekket . Hver av dem er prisen butikken oppgir; markedsplasser legger på et servicegebyr i kassen.

Spørsmål om Warhammer 40,000: Boltgun 2

Er en Warhammer 40,000: Boltgun 2-nøkkel billigere enn å kjøpe den hos Steam?

Ja. Den billigste nøkkelen som kan aktiveres i Norge, koster 259,54 kr, 13 % mindre enn de 300,00 kr Steam tar.

Hva er den laveste prisen på Warhammer 40,000: Boltgun 2 de siste 30 dagene?

Den laveste prisen vi har registrert de siste 30 dagene, var 176,78 kr. Det billigste tilbudet i dag er 176,78 kr.

Er gebyrer inkludert i disse prisene på Warhammer 40,000: Boltgun 2?

Ikke alltid. Butikker som selger sine egne nøkler, for eksempel Steam og GOG, legger ikke på noe servicegebyr, men i USA og Canada legges salgsskatt til i kassen. Markedsplasser legger på et servicegebyr i kassen, og noen betalingsmåter legger på sitt eget, så på en markedsplass blir totalbeløpet i kassen høyere enn prisen som står her.

Fungerer alle nøkler til Warhammer 40,000: Boltgun 2 i Norge?

Ikke alle. Nøkler som selges for en annen region (LATAM, ROW), kan kanskje ikke aktiveres på en konto registrert i Norge; det gjelder 2 av de 5 tilbudene her. Den billigste nøkkelen nevnt ovenfor fungerer.

Er det trygt å kjøpe en billig Warhammer 40,000: Boltgun 2-nøkkel?

Offisielle butikker selger sine egne nøkler. Markedsplasser og tredjepartsselgere selger nøkler fra andre selgere: sjekk selgeren og nøkkelens region før du kjøper, og betal i butikkens egen kasse.

Anmeldelser av Warhammer 40,000: Boltgun 2

getcheapgames: Ingen anmeldelser ennå.

Steam: Svært positive (94 %) · 584 anmeldelser