
Uitgever: Topware Interactive · Serie: Chicken Shoot · Releasedatum: 2003-11-01
De laagste vermelde prijs voor een key voor Chicken Shoot - Gold die in België te activeren is, is € 0,36 bij YuPlay (Steam, GLOBAL-key). Dat is 97% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 5,99 bij JoyBuggy. Gecontroleerd op .
Deze vermoeiende bende van gevederde lastpakken geeft geen moment rust. Stop deze vijandige vernietiging door de razende hanen in de Arcade-modus, of strijd tegen de klok in de Classic-modus met drie moeilijkheidsgraden. Zes prachtige landschappen (in Chicken Shoot 1) en nog eens zeven landschappen (in Chicken Shoot 2) betoveren de speler keer op keer en onthullen elke keer weer nieuwe geheimen en snufjes. Vol met originele geluidseffecten en ondersteund door idyllische muziek, zullen beide delen niet alleen de solo-speler vermaken, maar ook het hele gezin met hun variëteit aan komische kipanimaties, unieke verrassingen en hilarische, schreeuwerige kipgeluiden. Nodig gelijkgestemden uit en bundel de krachten voor een gezamenlijke plukpartij in een netwerk, of op het internet. Of ga alleen op jacht en behaal de ultieme high score om de eerste plaats op het internationale online scorebord te veroveren. De Gold Edition bevat beide: Chicken Shoot 1 en Chicken Shoot 2 CHICKEN SHOOT is een klassieke fun shooter met avontuur-elementen. Je hoeft niet te veel na te denken... gewoon de kippen wegblazen. In elke missie kun je een aantal items verzamelen en ontvang je veel extra punten voor verschillende acties. Het is dus eenvoudig - vooral in de eerste levels - om veel punten te scoren, maar de moeilijkheidsgraad neemt van missie tot missie toe, waardoor het uiteindelijk een echte uitdaging wordt met een enorme aantrekkingskracht. De implementatie van talloze en gevarieerde snufjes - speciaal ontworpen voor elk level - biedt de speler vele uren spannende gameplay.
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 0,36, 93% minder dan de € 5,99 die JoyBuggy vraagt.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor Chicken Shoot - Gold zagen, keys voor elke regio meegeteld, was € 0,36. De laagste vermelde prijs voor een key die in België te activeren is, is vandaag € 0,36.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Niet allemaal. Keys die voor een andere regio worden verkocht (UNITED STATES) werken mogelijk niet op een account dat in België is geregistreerd; dat geldt voor 1 van de 10 aanbiedingen hier. De goedkoopste key hierboven werkt wel.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.
Steam: Gemengd (66%) · 193 recensies