
Uitgever: Activision · Releasedatum: 2019-06-21
De goedkoopste key voor Crash Team Racing Nitro-Fueled die in België te activeren is, kost € 8,40 bij Eneba (Xbox, GLOBAL-key). Dat is 78% minder dan het duurste aanbod dat we volgen. Vergelijk met € 39,99 bij Nintendo eShop. Gecontroleerd op .
Crash is terug achter het stuur! Maak je klaar om vol gas te geven met Crash™ Team Racing Nitro-Fueled. Het is de authentieke CTR-ervaring plus nog veel meer, volledig geremasterd en tot het maximum opgevoerd: - Start je motoren met de originele spelmodi, personages, banen, power-ups, wapens en besturing - Slip naar de overwinning met extra karts, banen en arena's uit Crash™ Nitro Kart - Race online met vrienden en verslaan de concurrentie met online ranglijsten. Met Crash™ Team Racing Nitro-Fueled staat er veel op het spel en is de concurrentie hevig. Het is de CTR waar je van houdt, nu in de hoogste versnelling. Sommige onderdelen en functies vereisen een internetverbinding en een Xbox Live Gold-abonnement, apart verkrijgbaar. Opslagvereisten kunnen wijzigen. Verplichte updates kunnen nodig zijn om te spelen. Aankopen in het spel zijn optioneel. Activision geeft geen garantie over de beschikbaarheid van online spelen of functies en kan deze naar eigen goeddunken zonder kennisgeving wijzigen of stopzetten. Door de software te gebruiken, accepteer je de Softwarelicentie- en Servicovereenkomst en het Privacybeleid, beschikbaar op support.activision.com/license. © 2019 Activision Publishing Inc. ACTIVISION, CRASH TEAM RACING, CTR, CRASH NITRO KART, CRASH BANDICOOT en CRASH zijn handelsmerken van Activision Publishing, Inc.
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Ja. De goedkoopste key die in België activeert kost € 8,40, 78% minder dan de € 39,99 die Nintendo eShop vraagt.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen zagen was € 4,62. Het goedkoopste aanbod vandaag is € 4,62.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Niet allemaal. Keys die voor een andere regio worden verkocht (ARGENTINA, ASIA, BRAZIL, CANADA, LATAM, ROW, TURKEY, UNITED STATES) werken mogelijk niet op een account dat in België is geregistreerd; dat geldt voor 11 van de 19 aanbiedingen hier. De goedkoopste key hierboven werkt wel.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.