
Uitgever: Akupara Games
De goedkoopste key voor Sorry We're Closed - The Perfect Combo Edition die in België te activeren is, kost € 38,49 bij Steam (Steam, GLOBAL-key). Gecontroleerd op .
Sorry We're Closed is een nostalgisch survival-horrorspel voor solospelers. Beleef de sfeer met beelden uit klassieke vaste camerahoeken en spannende gevechten uit arcadespellen. Betreed de gevaarlijke wereld van de duivels, verzamel voorwerpen en beheer je grondstoffen om te overleven. EEN WERELD VOL ENGELEN EN DUIVELS Volg de laatste dagen van Michelle die een vloek wil verbreken die een machtige duivel op zoek naar liefde over haar heeft afgeroepen. Help (of verpest) het leven van nieuwsgierige bewoners van de Londense wijk waar Michelle woont en probeer te vluchten voor een vroegtijdige dood. EEN ZEGEN OF EEN VLOEK? Met meerdere mogelijke eindes kun je je lot beïnvloeden. De keuzes die je maakt, bieden nieuwe mogelijkheden om de verleidingen van de vijand te vermijden of te omarmen. SURVIVAL-HORROR, MAAR DAN ANDERS Michelle heeft nog maar een paar dagen vrijheid over als ze verleidelijke kansen krijgt om aan haar vloek te ontsnappen. Als ze haar moed bijeenraapt, de duivelse wereld trotseert en haar helhondpistool geladen houdt, kan ze misschien de weegschaal van het lot laten kantelen. Verken de omgeving met de klassieke vaste camerahoeken terwijl je de scheuren onderzoekt die de overgang tussen bewustzijn en slaap vormen. Verdedig jezelf tijdens arcadegevechten met duivelse wapens. KNIP MET JE VINGERS EN OPEN JE DERDE OOG… Michelle krijgt de kracht van het derde oog, waarmee ze tussen werelden kan gluren en meer te weten kan komen over verborgen bewoners van haar buurt. Open je derde oog om vijanden te verlammen en hun zwakheden te onthullen. Haal de grenzen tussen de werelden weg om geheimen te onthullen en raadsels op te lossen.
Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.
Nee. Steam verkoopt het voor € 38,49, de laagste prijs die we in België bijhouden.
De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen zagen was € 27,78. Het goedkoopste aanbod vandaag is € 38,49.
Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.
Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.
getcheapgames: Nog geen recensies.
Steam: Extreem positief (98%) · 1.684 recensies