Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition

Cover van Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition

Uitgever: Bandai Namco Entertainment Europe · Releasedatum: 2026-10-15

Waar is Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition het goedkoopst in België?

De goedkoopste key voor Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition die in België te activeren is, kost € 49,99 bij Steam (Steam, GLOBAL-key). Gecontroleerd op .

Tales of Eternia is terug met een geremasterde uitgave! Wanneer de wereld vernietigt dreigt te worden, begint een episch avontuur dat het lot van twee werelden zal bepalen: Inferia en Celestia.

Prijzen van Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition

Prijzen voor het laatst gecontroleerd op . Elke prijs is de prijs die de winkel vermeldt; marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op.

Vragen over Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition

Is een Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition-key goedkoper dan kopen bij Steam?

Nee. Steam verkoopt het voor € 49,99, de laagste prijs die we in België bijhouden.

Wat is de laagste prijs van Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen zagen was € 49,99. Het goedkoopste aanbod vandaag is € 49,99.

Zijn deze prijzen van Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition inclusief kosten?

Niet altijd. Winkels die hun eigen keys verkopen, zoals Steam en GOG, rekenen geen servicekosten, al komt er in de VS en Canada bij het afrekenen omzetbelasting bij. Marketplaces tellen bij het afrekenen servicekosten op, en sommige betaalmethoden rekenen eigen kosten, dus op een marketplace is het totaal bij het afrekenen hoger dan de prijs die hier staat.

Is het veilig om een goedkope Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition-key te kopen?

Officiële winkels verkopen hun eigen keys. Marktplaatsen en externe verkopers verkopen keys van andere verkopers: controleer de verkoper en de regio van de key voor je koopt, en betaal via de kassa van de winkel.

Edities

Recensies van Tales of Eternia Remastered Deluxe Edition

getcheapgames: Nog geen recensies.

Steam: Zeer positief (84%) · 169 recensies