Over the Hill

Over the Hill viršelis

Leidėjas: Funselektor Labs · Išleidimo data: 2026-10-14

Kur Lietuvoje pigiausiai nusipirkti Over the Hill?

Pigiausias Over the Hill raktas, kurį galima aktyvuoti Lietuvoje, kainuoja 12,33 € parduotuvėje HRK Game (Steam, EUROPE & US & CANADA raktas). Tai 38% mažiau nei brangiausias mūsų stebimas pasiūlymas. Palyginimui: 19,99 € parduotuvėje Steam. Patikrinta .

Explore the world in the golden age of offroading. Drive iconic 4x4 vehicles from the 60s to 80s by yourself or with friends through challenging trails and beautiful scenery.

Over the Hill kainos

Kainos paskutinį kartą patikrintos . Kiekviena kaina yra ta, kurią nurodo parduotuvė; prekyvietės atsiskaitant prideda aptarnavimo mokestį.

Klausimai apie Over the Hill

Ar Over the Hill raktas pigesnis nei pirkti parduotuvėje Steam?

Taip. Pigiausias raktas, kurį galima aktyvuoti Lietuvoje, kainuoja 12,33 €, 38% mažiau nei Steam prašomi 19,99 €.

Kokia mažiausia Over the Hill kaina per pastarąsias 30 dienų?

Mažiausia kaina, kurią užfiksavome per pastarąsias 30 dienų, buvo 6,70 €. Pigiausias pasiūlymas šiandien – 7,80 €.

Ar šios Over the Hill kainos apima mokesčius?

Ne visada. Savo raktus parduodančios parduotuvės, pavyzdžiui, Steam ir GOG, aptarnavimo mokesčio neprideda, nors JAV ir Kanadoje atsiskaitant pridedamas pardavimo mokestis. Prekyvietės atsiskaitant prideda aptarnavimo mokestį, o kai kurie mokėjimo būdai — savo mokestį, todėl prekyvietėje galutinė suma atsiskaitant bus didesnė nei čia nurodyta kaina.

Ar visi Over the Hill raktai veikia Lietuvoje?

Ne visi. Kitam regionui (LATAM, ROW) parduodami raktai gali neaktyvuotis paskyroje, užregistruotoje Lietuvoje; tai taikoma 3 iš 8 čia esančių pasiūlymų. Aukščiau nurodytas pigiausias raktas veikia.

Ar saugu pirkti pigų Over the Hill raktą?

Oficialios parduotuvės parduoda savo raktus. Prekyvietės ir trečiųjų šalių pardavėjai parduoda kitų pardavėjų raktus: prieš pirkdami patikrinkite pardavėją ir rakto regioną, o mokėkite per parduotuvės kasą.

Leidimai

Žaidimo Over the Hill atsiliepimai

getcheapgames: Atsiliepimų dar nėra.

Steam: Labai teigiami (92 %) · Atsiliepimų: 2 728