Valor Mortis Deluxe Edition

Omslagsbilde for Valor Mortis Deluxe Edition

Utgiver: Lyrical Games

Hvor er Valor Mortis Deluxe Edition billigst i Norge?

Den billigste nøkkelen til Valor Mortis Deluxe Edition som kan aktiveres i Norge, koster 599,00 kr hos Steam (Steam, GLOBAL-nøkkel). Sjekket .

Includes: Base Game Valor Mortis Deluxe Edition Upgrade You are William, a soldier of the Grande Armée brought back from a battlefield grave. But the Europe you awaken to is not the one you sacrificed for. A mysterious plague now sweeps the continent, and you have been reborn with its corrupting power pulsing through your veins. Each death is a chance to grow stronger. Master a combat system of parries, dashes, and visceral finishers across a variety of weapons. Channel your power to enhance attacks and unlock new supernatural abilities to inflict upon your enemies. Navigate a 19th-century alternate history where the costs of endless war have corrupted the landscape. Use your newfound mobility to outmaneuver the plague-ridden abominations of Napoleon’s Eternal Guard and uncover environmental secrets that may increase your chances of survival. Witness a compelling story where historical figures and realities intertwine with elements of horror and the supernatural. Explore beyond the dark corners of the world to discover the truth behind the plague and your unholy resurrection. Mature Content Description The developers describe the content like this: Gameplay is focused around combat in a brutal wartorn landscape. Players are exposed to violence throughout the game. Edition contents The Valor Mortis Deluxe Edition includes: ● Valor Mortis (base game) ● La Grande Armée Weapon Skin Pack (Available Now) ● Major Story DLC (Available 2027) ● Weapon Skin Pack 1 (Available Fall 2026) ● Weapon Skin Pack 2 (Available Summer 2027) ● Weapon Skin Pack 3 (Available Fall 2027)

Priser på Valor Mortis Deluxe Edition

Prisene ble sist sjekket . Hver av dem er prisen butikken oppgir; markedsplasser legger på et servicegebyr i kassen.

Spørsmål om Valor Mortis Deluxe Edition

Er en Valor Mortis Deluxe Edition-nøkkel billigere enn å kjøpe den hos Steam?

Nei. Steam selger den for 599,00 kr, den laveste prisen vi følger i Norge.

Hva er den laveste prisen på Valor Mortis Deluxe Edition de siste 30 dagene?

Den laveste prisen vi har registrert de siste 30 dagene, var 476,98 kr. Det billigste tilbudet i dag er 516,98 kr.

Er gebyrer inkludert i disse prisene på Valor Mortis Deluxe Edition?

Ikke alltid. Butikker som selger sine egne nøkler, for eksempel Steam og GOG, legger ikke på noe servicegebyr, men i USA og Canada legges salgsskatt til i kassen. Markedsplasser legger på et servicegebyr i kassen, og noen betalingsmåter legger på sitt eget, så på en markedsplass blir totalbeløpet i kassen høyere enn prisen som står her.

Fungerer alle nøkler til Valor Mortis Deluxe Edition i Norge?

Ikke alle. Nøkler som selges for en annen region (ROW), kan kanskje ikke aktiveres på en konto registrert i Norge; det gjelder 1 av de 3 tilbudene her. Den billigste nøkkelen nevnt ovenfor fungerer.

Er det trygt å kjøpe en billig Valor Mortis Deluxe Edition-nøkkel?

Offisielle butikker selger sine egne nøkler. Markedsplasser og tredjepartsselgere selger nøkler fra andre selgere: sjekk selgeren og nøkkelens region før du kjøper, og betal i butikkens egen kasse.

Utgaver

Anmeldelser av Valor Mortis Deluxe Edition

getcheapgames: Ingen anmeldelser ennå.

Steam: Stort sett positive (77 %) · 1 653 anmeldelser